Polish Czech English French German Russian Slovak

Odwiedzili nas:

mod_vvisit_counterDzisiaj81
mod_vvisit_counterWczoraj332
mod_vvisit_counterBieżący tydzień1749
mod_vvisit_counterBieżący miesiąc4967
mod_vvisit_counterWszyscy981779
Warunki wynajmu sprzętu w Splywajcie.pl Drukuj Email
 1. Warunki wynajmu sprzętu w zakresie naszych zobowiązań mają zastosowanie jedynie po wpłynięciu na konto zaliczki na poczet imprezy. Tylko zaliczki potwierdzone możliwością rezerwacji dają prawo do roszczeń z tytułu niniejszych warunków.
 2. Potwierdzeniem rezerwacji sprzętu jest zaliczka w kwocie 30% kosztów wynajmu sprzętu.
 3. Wysokość zaliczki ustalamy i podajemy na podstawie liczby dni spływu i liczby kajaków biorących udział w danym spływie.
 4. Zaliczka powinna być wpłacona niezwłocznie po ustaleniu terminu w którym ma się odbyć spływ.
 5. W momencie wpływu zaliczki na nasze konto, spływ otrzymuje status: potwierdzony- do realizacji.
 6. Zamówioną liczbę kajaków można zmniejszyć- nie ponosząc kosztów ich wynajmu- do 14 dni kalendarzowych przed planowanym terminem spływu (np. termin: 20 czerwca: 04 czerwca to ostatni dzień na zmianę bez poniesienia kosztów wynajmu sprzętu z którego rezygnuje klient).
 7. Na długie weekendy (maj i czerwiec) powyższy okres wynosi 60 dni.
 8. Zwiększenie liczby kajaków jest możliwe tylko i wyłącznie, jeśli są one jeszcze dostępne na dany termin.
 9. Zaliczkowany jest cały spływ jako impreza, zaliczka stanowi zabezpieczenie przed wycofaniem się klienta z całej imprezy (nie dzieli się na poszczególnych uczestników organizatora)
 10. W przypadku rezygnacji ze spływu obowiązują następujące terminy i wysokości zwrotów wpłaconych zaliczek:
 11. Zwrot 100% zaliczki w przypadku rezygnacji powyżej 30 dni przed planowanym terminem spływu.
 12. Zwrot 50% zaliczki w przypadku rezygnacji od 29 do 21 dni przed planowanym terminem spływu.
 13. Zwrot 30% zaliczki w przypadku rezygnacji od 20 do 15 dni przed planowanym terminem spływu.
 14. Zaliczka przepada w przypadku rezygnacji do 14 dni przed planowanym terminem spływu.
 15. W przypadku wystąpienia w terminie spływu ostrzeżenia meteorologicznego 1, 2 i 3 stopnia na terenie województwa na którym spływ się odbywa (w naszym przypadku jest to zazwyczaj woj. wielkopolskie i zachodniopomorskie) mogącego stanowić zagrożenie dla uczestników spływu zaliczka nie przepada, a spływ zostaje przesunięty na inny wolny termin. W przypadku braku wolnego terminu następuje w tym wypadku zwrot zaliczki.
 16. W przypadkach wcześniejszego zakończenia spływu, niż planował to organizator, ponosi on koszty również za czas zaplanowany, a niewykorzystany.
 17. Zaliczka płatna jest przelewem na konto, na tej podstawie wystawiamy fakturę, która zostaje wysłana drogą elektroniczną na adres e-mail.
 18. Pozostała kwota płatna jest z góry w gotówce, ostateczna faktura zostaje wysłana drogą elektroniczną na adres e-mail.
 19. Każdy wypożyczający ponosi pełną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt oraz wyrządzone przez siebie szkody i zobowiązany jest do ich naprawienia lub pokrycia kosztów ich
 20. Osoby indywidualne wypożyczające sprzęt powinny ubezpieczyć się od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), ubezpieczenie to nie jest wliczone w cenę wynajmu sprzętu.
 21. Nie ponosimy odpowiedzialności za zachowanie się uczestników na spływie, a w szczególności za szkody, jakich mogliby oni dokonać na rzecz innych osób lub firm.
 22. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu nieszczęśliwych wypadków, utraty zdrowia lub śmierci uczestników spływów na wynajmowanym przez nas sprzęcie.
 23. Nie ponosimy odpowiedzialności za prywatne rzeczy uczestników spływów, za ich utratę bądź zniszczenie.
 24. W przypadku przewozu bagaży nie ponosimy odpowiedzialności za nie, klient pakuje je i rozpakowuje auto własnoręcznie.
 25. Nie ponosimy odpowiedzialności za zbyt niski poziom wody w rzece uniemożliwiający lub utrudniający spływ kajakiem, staramy się na bieżąco monitorować stan wody szczególnie w Piławie, której stan wody poniżej elektrowni wodnej w Nadarzycach potrafi się zmieniać w ciągu godzin w zależności od stopnia przymknięcia spływu wody w tej elektrowni.
 26. Zastrzegamy sobie prawo odmowy wydania sprzętu w przypadku zauważenia, że uczestnicy spływu znajdują się pod wpływem alkoholu bez zwrotu kosztów jakie te osoby poniosły.
 27. Każdy spór wynikły w związku z umową świadczenia usług przez nas w pierwszej kolejności rozwiązywany będzie na drodze polubownej.
 28. Rezerwacja sprzętu jednoznaczna jest z akceptacją powyższych warunków.

 

Opłaty za zniszczenie, zagubienie powierzonego sprzętu:

 1. kajak VISTA PERCEPTION- zagubienie- 2700 PLN/ 1 kajak.
 2. kajak VISTA PERCEPTION- wyłamanie oparcia fotela- 110 PLN/fotel
 3. kajak VISTA PERCEPTION- uszkodzenie, przetarcie dna na wylot- wg oceny
 4. kajak VISTA PERCEPTION- zagubienie oparcia bądź siedziska neoprenowego- 110 PLN/szt.
 5. wiosło polietylenowe EGALIS- złamanie lub zagubienie 1 sztuki: 120 PLN.
 6. kamizelka asekuracyjna AQUARIUS- zniszczenie powodujące utratę przez kamizelkę jej właściwości lub zagubienie 1 sztuki: 70 PLN.
 7. worek wodoszczelny rozerwanie lub zagubienie 1 sztuki: 70 PLN

 


Splywajcie.pl
Konto: mBANK: 32 1140 2004 0000 3302 6038 7216 

kajak PERCEPTION Vista

Reklama
Valid XHTML and CSS and Profesjonalne strony internetowe.