Polish Czech English French German Russian Slovak

Odwiedzili nas:

mod_vvisit_counterDzisiaj33
mod_vvisit_counterWczoraj428
mod_vvisit_counterBieżący tydzień2728
mod_vvisit_counterBieżący miesiąc8759
mod_vvisit_counterWszyscy895098
Drukuj Email

Dodatkowe atrakcje

Planując spływ kajakowy możesz wziąść pod uwagę możliwość skorzystania z lokalnych atrakcji:

PARK LINOWY oraz ŚCIEŻKA WSPINACZKOWA- rzeka Dobrzyca na odcinku Golce- Ostrowiec: w połowie odcinka, nad brzegiem rzeki Dobrzycy przy wiosce Rudnica. Planując skorzystanie z atrakcji parku musimy zarezerwować na to od 2 do 4 godzin. Niezbędna jest również rezerwacja na konkretny dzień i godzinę pod nr tel. 504-222-688. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na www.rudnicapark.pl.

 

WYCIECZKA PO BUNKRACH BORNEGO SULINOWA-  rzeka Piława. Nocując na polu namiotowym Liszkowo przy ujściu rzeki z jeziora Pile lub na polu namiotowym w Bornym Sulinowie. Planując wycieczkę (przejazd samochodami wojskowymi) musimy zarezerwować ok. 6 godzin, więc najlepiej jak robimy sobie jednodniową przerwę w spływie. Wszystkie potrzebne informacje otrzymacie pod numererm telefonu: 605-741-823 lub 505-702-541.

ŁOWISKO TARNOWO- rzeka Dobrzyca. We wsi Tarnowo znajduje się Łowisko specjalne Gospodarstwo Rybackie "PSTRĄG TARNOWO". Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na http://www.pstrag.tarnowo.xl.pl/.

 

TARNOWO "KOZIA BABA"- rzeka Dobrzyca. Polecamy skorzystanie z tego gospodarstwa agroturystycznego. Noclegi pod dachem w bardzo atrakcyjnych warunkach i otoczeniu. 16 miejsc noclegowych w pokojach. Szczegóły na www.koziababa.pl.

 

kajak PERCEPTION Vista

Reklama
Valid XHTML and CSS and Profesjonalne strony internetowe.