Polish Czech English French German Russian Slovak

Odwiedzili nas:

mod_vvisit_counterDzisiaj368
mod_vvisit_counterWczoraj320
mod_vvisit_counterBieżący tydzień368
mod_vvisit_counterBieżący miesiąc2196
mod_vvisit_counterWszyscy875792
Splywajcie.pl - bazy noclegowe
Nocleg nad Gwdą Drukuj Email

Stanica harcerska w Drężnie nad jeziorem Studnica. Stanica należy do Komendy Hufca ZHP im. chor. Zdzisława Pilawy 78-400 Szczecinek, ul. Mickiewicza 2, tel. (0-94) 374 23 05. Dysponuje polem namiotowym, domkami campingowymi, stołówką, natryskami oraz kąpieliskiem z pomostem. Nie ma problemu z noclegiem na jej ternie, tylko trzeba szukać kogoś władnego. Po prawej stronie stanicy można też rozbić biwak poza jej terenem. 

 

 

SPORE. Turystyka ALEX. Joanna i Sławomir Szczyrbak. Spore 50. 78-411 Wierzchowo. Tel. 664-470-282. Pawilony turystyczne, dwupokojowe z łazienką i aneksem kuchennym. Mozliwość korzystania z łódki, kajaka i rowerów. Ośrodek znajduje się nad brzegiem jeziora Spore. Szczegóły na http://www.agroturystykaalex.ugu.pl/agro

 

 

Gwda Wielka, gminne pole namiotowe nad jeziorem Wielimie.

 

 

Elektrownia Gołębiewo. Na prawym brzegu przed elektrownią można zabiwakować na prywatnym terenie. Jest drewniany kibelek, miejsce na ognisko. Można skorzystać z prądu i bieżącej wody.

 

 

Lubnica. Pole namiotowe po prawej stronie przed elektrownią i kawałek dalej na lewym brzegu drugie pole poznacie po ładnej wiacie.;). Polecamy to drugie.

 

 

Lędyczek. Pole namiotowe nad Gwdą. Adam Stepancewicz. Tel. 067-263-12-33. Dla korzystajcych z pola wiata z zadaszeniem nad ogniskiem, WC, prysznice, bieżąca woda. Prąd bez dodatkowych opłat. Kajaki, wiosła, kamizelki można umieścić w budynku nad rzeką, nie ma konieczności wciągania sprzętu na powierzchnię pola. Właściciel zamyka to pomieszczenie.

 

Chwalimie. Gospodarstwo Agroturystyczne DANUTY I GRZEGORZA NOWAK. Kilka kilometrów od Lędyczka jest bardzo fajna agroturystyka doskonale spełniająca role bazy wypadowej na spływy kajakowe. Na terenie agro jest odkryty basen i zadaszona grillownia. 17 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych. Obiekt jest całoroczny. Tel. 067-266-01-65 oraz 604-428-967. Więcej informacji na www.chwalimie.pl

 

Podgaje. Stanica harcerska na prawym brzegu przed tamą.

 

 

Jastrowie. Pole biwakowe PZW, na prawym brzegu zaraz za elektrownią. Ławki i stoły oraz miejsce na ognisko. Pobyt należy zgłosić telefonicznie. Nr telefonu i informacja o tym jest na tablicy.

 

 

Ptusza. Agroturystyka, Zbigniew Sosnowski, Ptusza 1, tel. (067) 266-24-88. Goście mają do dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 osobowe, łazienki ogólnie dostępne (4 prysznice, 6 toalet oraz 7 umywalek). Obiekt znajduje się nad samym brzegiem Gwdy. Szczegóły na www.agro.bo.pl

 

 

Krępsko. Pole namiotowe przy BARZE "KRĘPSKO". Potocznie zwane "Przy słoniu" od klombu w kształcie słonia.  Pole o wysokim standardzie, bardzo ładnie utrzymane. Można zamówić jedzenie w barze. Do dyspozycji są umywalki i prysznice za dodatkową opłatą. W roku 2009 ceny noclegu to 4 zł od namiotu i 8 zł od osoby. Bar również dowozi catering do 25 km.

 

Hotel Celmar http://www.celmar.pl/ 15 pokoi, sala konferencyjna, restauracja, sauna, tel. (067)212-58-34, szczegóły znajdziecie na www. Obiekt znajduje się nad samym brzegiem Gwdy, kilka km przed miejscowością Dobrzyca k. Piły.

 

kajak PERCEPTION Vista

Reklama
Valid XHTML and CSS and Profesjonalne strony internetowe.